Park Logistyczny 7R Kraków Kokotów- Brzegi

Opis obiektu

Park Logistyczny 7R Logistic Kraków Kokotów – Brzegi zlokalizowany jest na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej. Pierwszy budynek, o łącznej powierzchni 13,2 tys.m.kw. wyposażony w innowacyjny system autoidentyfikacji towarów RFID, został oficjalnie otwarty w grudniu 2015 r.

Drugi z magazynów o powierzchni 14 tys m.kw., oddany do użytkowania w 1 kwartale 2017, został w pełni skomercjalizowany w zaledwie miesiąc po zakończeniu prac budowlanych.

Wśród jego najemców znajdują się m.in. firmy JAS-FBG, Grupa Kapitałowa Specjał, Unversal Express Distribution, Pekaes oraz Praktic.
Obiekty trzeci – hala produkcyjno – magazynowa dla firmy Teekanne, o łącznej powierzchni 5,7 tyś. m.kw. i czwarty, o powierzchni ponad 20 tys. m.kw., zostały ukończone w II i III kwartale 2017r. ,  a kolejny magazyn o powierzchni 27 tys. mkw., zostanie przekazany najemcom jeszcze przed końcem roku.

Dziś podkrakowski park logistyczny 7R liczy już w sumie pięć magazynów o łącznej powierzchni ponad 80 tys. mkw. Trwają także prace nad kolejnymi inwestycjami. Docelowo w Parku Logistycznym Kraków Kokotów – Brzegi stanie osiem magazynów ze 180 tys m.kw. powierzchni pod wynajem. Będzie to największy park logistyczny w Małopolsce.

Usytuowanie parku logistycznego w Wielickiej Strefie Aktywności Gospodarczej daje szerokie możliwości rozwoju – pozwala zarówno na dostarczenie obiektów o przeznaczeniu magazynowym, jak i zaawansowanych technologicznie obiektów produkcyjnych.
Doskonała lokalizacja logistyczna, w pobliżu której znajdują się istotne trasy komunikacyjne, gwarantuje szybkie połączenia z Krakowem, Śląskiem i Rzeszowem oraz innymi miastami południowej Polski, a także z międzynarodowym lotniskiem w Balicach.

krakowkokotow.7rlogistic.pl

Park logistyczny:

  • 180 tys. m² – docelowa powierzchnia
  • usytuowanie w obrębie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej, w sąsiedztwie autostrady A4 oraz wschodniej obwodnicy Krakowa

Galeria zdjęć

plan

Kontakt

Joanna Ociepka-Wojciechowska

+48 695 732 903
joanna.ociepka-wojciechowska@7rlogistic.pl
Wiadomość została wysłana.
Nieprawdiłowe imię i nazwisko.
Nieprawidłowa nazwa firmy.
Nieprawidłowy e-mail.
Nieprawidłowa treść wiadomości.
wyślij