7R Logistic zdobywcą dwóch statuetek Eurobuild Awards 2016

7R Logistic zdobywcą dwóch statuetek Eurobuild Awards 2016

Najemcy uhonorowali 7R Logistic w dwóch kategoriach tegorocznej edycji konkursu Eurobuild Awards – Magazyn roku w Polsce i Zarządca obiektów magazynowych w Polsce.

Projekt Eurobuild Awards 2016 ma na celu wyłonienie najlepszych firm działających na rynku budownictwa i nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Konkurs składa się z dwóch części – w jednej najemcy oceniają deweloperów, w drugiej projekty i działania deweloperskie ocenia jury złożone z rynkowych ekspertów.

W tegorocznej, 7. edycji Eurobuild Awards deweloper 7R Logistic został wyróżniony przez najemców dwoma tytułami. W kategorii Magazyn Roku w Polsce oraz Zarządca Obiektów Magazynowych w Polsce najemcy nagrodzili obiekty Centrum Logistyczne Gdańsk – Kowale I i Centrum Logistyczne Gdańsk – Kowale II wchodzące w skład z Parku Logistycznego Gdańsk-Kowale. Ocena odbywała się poprzez niezależne badanie przeprowadzone przez firmę Millward Brown. Raport zawierający wyniki ankiet zostanie opublikowany i rozdystrybuowany na rynku. Oficjalne wręczenie nagród odbyło się 6 grudnia w Hotelu DoubleTree Hilton w Warszawie.