7R specjalizuje się w inwestycjach build-to-suit (BTS), dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań klientów oraz realizowanych na ich indywidualne zamówienie. Powierzchnia wybudowana w systemie BTS jest atrakcyjna dla klienta ze względu na minimalizację kosztów oraz optymalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej. Jest to rozwiązanie proponowane przedsiębiorcom, którzy mają niestandardowe wymagania pod kątem lokalizacji oraz specyfikacji technicznej budynku.

BTS – Budujemy Przestrzeń Twojego Sukcesu

7R specjalizuje się w inwestycjach build-to-suit (BTS), dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań klientów oraz realizowanych na ich indywidualne zamówienie. Powierzchnia wybudowana w systemie BTS jest atrakcyjna dla klienta ze względu na minimalizację kosztów oraz optymalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej. Jest to rozwiązanie proponowane przedsiębiorcom, którzy mają niestandardowe wymagania pod kątem lokalizacji oraz specyfikacji technicznej budynku. Projekty BTS to nie tylko powierzchnie magazynowe, centra logistyczne, ale również obiekty przemysłowe i produkcyjne.

7R może pochwalić się realizacjami BTS dla firmy MAN ( 2 Centra Biurowo - Serwisowe w Małopolu i Modlnicy), obiektu magazynowego dla BBK (właściciela marki Home &You) o powierzchni 20 tys. m.kw. w Gdańsku, magazynu dla Velvet CARE w Kluczach o powierzchni 20,6 tys.m.kw., a także oddanego w 2017 roku zakładu produkcyjnego dla firmy Teekanne pod Krakowem.

Na polskim rynku magazynowym 7R SA działa od 2009 roku. Łącznie spółka zrealizowała dotąd ponad  250 tys.m.kw. powierzchni magazynowo – biurowej. Za swoją działalność 7R została uhonorowana prestiżowymi narodami branżowymi: Eurobuild Awards, Prime Property Prize i wyróżnieniem w konkursie Polskiego Towarzystwa Logistycznego.