Gdańsk Kowale na finiszu!

Wraz z oddaniem do użytkowania Centrum Logistycznego Gdańsk Kowale VI rozbudowa parku logistycznego w Kowalach dobiegła końca. Wśród najemców obiektu o powierzchni 18 000 mkw., realizowanego w ramach partnerstwa JV z Hillwood znajdą się m.in. ESA logistika oraz Eastend.pl.

ESA logistika jest jedną z wiodących firm logistycznych reprezentowanych w czterech krajach Europy Środkowej. Koncentruje się na świadczeniu kompleksowych rozwiązań logistycznych zwracając szczególną uwagę na ochronę środowiska. W parku logistycznym Gdańsk Kowale objęła powierzchnię ponad 4 tys. mkw.
Kolejnym najemcą, który wprowadził się do Centrum Logistycznego Gdańsk Kowale VI jest Eastend.pl – firma, która oferuje oryginalne produkty topowych marek – jakościowe obuwie, torby, plecaki, ubrania i akcesoria. Z deweloperem 7R współpracuje po raz pierwszy, decydując się na wynajęcie niemal 2,2 tys. mkw. W transakcji pośredniczyła gdańska agencja nieruchomości Querco Property, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze i doradztwie na rynku nieruchomości.

Po zakończeniu rozbudowy parku logistycznego w Gdańsku – Kowalach łączna powierzchnia wszystkich obiektów na terenie parku wynosi 140 000 mkw. To jednak nie koniec inwestycji 7R na północy kraju. Deweloper 7R zamierza kontynuować inwestycje w regionie.

Podziel się tą informacją. Wybierz platformę.