VII PROPERTY FORUM Warszawa – Rynki Regionalne nabierają na znaczeniu!

Rynki regionalne nabierają na znaczeniu. Charakteryzują się coraz lepszą infrastrukturą, która w logistyce odgrywa bardzo dużą rolę. Rośnie też dostępność pracowników, a to główne elementy, skłaniające nas deweloperów do coraz większych inwestycji na rynkach lokalnych – mówi Tomasz Lubowiecki, prezes 7R.
Nasza historia też pokazuje ten trend. W Gdańsku staliśmy się bardzo szybko liderem rynku magazynowego, w Krakowie również –  nasz projekt w dwa lata rozrósł się do 180 tys. mkw., a to naprawdę bardzo szybkie tempo rozwoju – mówi Tomasz Lubowiecki, prezes 7R.
Jak zaznacza, firma zainteresowana jest obecnie rynkiem bielskim, gdzie jeszcze we wrześniu br. rozpocznie się nowa inwestycja. – Na początek będzie liczyć 30 tys. mkw., a docelowo ok. 100 tys. mkw. Widzimy tu coraz większe perspektywy rozwoju – podkreśla prezes 7R.
– 7R z natury rzeczy jest inwestorem na rynkach regionalnych, choć przyglądamy się też rynkom kluczowym – myślę tu o Polsce Centralnej i Śląsku. Planujemy też inwestycje w Poznaniu. Przyznam jednak, że doceniamy rynki lokalne, bo dla nas, jak mówił Jeremi Przybora „jest urok w średnich miastach” i tego się trzymamy – mówi Tomasz Lubowiecki, prezes 7R.

Zródło: PROPERTYNEWS

 

 

 

Podziel się tą informacją. Wybierz platformę.